Позакласна робота
Участь учнів у Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах сайтів “Всеосвіта", "На урок"
- Участь у Всеукраїнському конкурсі “Цифрова грамотність” ("Всеосвіта": диплом ІІІ ступеня – 2, сертифікат – 5, 2022 р.);
- Участь у Всеукраїнському конкурсі “Безпечний Інтернет 2.0” ("На урок": диплом І ступеня – 1, диплом ІІ ступеня – 1, сертифікат – 5, 2022 р.);
- Участь у Всеукраїнському олімпіді з хімії та інформатики ("На урок": диплом І ступеня - 1, сертифікати - 12, 2023 р.);
- Участь у Всеукраїнському конкурсі “Цифрова грамотність” ("Всеосвіта": диплом ІІІ ступеня – 1, сертифікат – 9, 2024 р.);
- Участь у Всеукраїнському конкурсі “Основи кібербезпеки” ("Всеосвіта": диплом ІІІ ступеня – 1, сертифікат – 9, 2024 р.).
Позаурочний захід «Футбольний мʼяч»
Дана робота розповідає про незабутню подорож студентів до Карпат, які використали свої навички для вирішення завдань та створення 3D-мʼячика. Важливим елементом є взаємодія з програмою, яка вимагала не лише знань з різних предметів, але й розгадування «коду» – пароля. Розповідь також підкреслює те, як творчість і співпраця можуть вирішити навіть найменші проблеми і принести неочікувані приємності.
Цей захід охоплює знання учнів з предметів: хімії, математики, інформатики, захисту України (цивільного захисту, основ медичних знань); сприяє не лише розвитку конкретних навичок, а й підвищенню загальної ефективності командної роботи та саморозвитку учнів.
Тиждень хімії
Здавалося б, хімія – наука точна, важка й не для всіх доступна. Формули, коефіцієнти, рівняння реакцій, складні задачі… Комусь – це видається нудним і нецікавим, комусь – незрозумілим. З метою покращення знань здобувачів освіти та заохочення їх до вивчення предмету, потрібно проводити тиждень хімії.
Тиждень хімії має свої освітні, виховні та розвиваючі цілі. До освітніх цілей належить, наприклад, розширення хімічних знань у галузях цієї диференційованої науки; до виховних – опанування різноманітних форм і правил поведінки, які використовуються під час проведення наукових диспутів, конференцій, семінарів; до розвиваючих – розкриття творчих здібностей у предметі.
Мета проведення тижнів ґрунтується на ознайомленні здобувачів освіти з активними формами роботи, проведенні цікавих нестандартних уроків, застосуванні інноваційних методів і технологій навчання.